Kontakt informacije

Služba za zdravstvenu ekologiju i zaštitu okoliša   -   kontakti:

Voditelj Službe:

Benito Pucar, dipl.ing.

Tel:  023 300 856;   301 355

Fax: 023 211 072; 023 312 196

e-mail: bpucar@zjz-zadar.hr

Glavni tehničar:

Meri Knežević, dipl.ing.

Tel: 023 630 572     /     Fax: 023 312 196

Odjel za kvalitetu

Voditeljica odjela:

Dr. sc. Judita Grzunov Letinić, dipl.ing.

Tel:  023 643 348    

e-mail: jgrzunov@zjz-zadar.hr

Odjel za zdravstvenu ispravnost i kvalitetu voda

ispitni laboratoriji

Voditeljica odjela:

mr.sc. Andreja Babin, dipl.ing.

Tel:  023 300 859    

e-mail: ababin@zjz-zadar.hr

Sandra Fatović, dipl.ing.

Tel: 023 630 573

e-mail: sandra.fatovic@zjz-zadar.hr

Odjel za zdravstvenu ispravnost i kvalitetu namirnica i predmeta opće uporabe

ispitni laboratoriji

Voditeljica odjela:

Dr.sc. Danijela Peroš-Pucar, dipl.ing.

Tel:  023 300 848    

e-mail: dperos.pucar@zjz-zadar.hr

Petra Brok, dipl.ing.

Tel: 023 300 846    

e-mail: petra.brok@zjz-zadar.hr

Ana Baljak, dipl.ing.

Tel: 023 300 848

e-mail: ana.baljak@zjz-zadar.hr

Odjel za zaštitu okoliša i mora

ispitni laboratoriji

Voditeljica odjela:

Dr.sc. Jadranka Šangulin, prof.

Tel:  023 300 859    

e-mail: jsangulin@zjz-zadar.hr

Amalija Knežević, dipl.ing.

Tel: 023 630 573

e-mail: amalija.knezevic@zjz-zadar.hr

 

Manuela Hromin, dipl.ing.

Tel: 023 630 573

e-mail: manuela.hromin@zjz-zadar.hr

Anita Vucić, dipl.ing.

Tel: 023 301 350

e-mail: avucic@zjz-zadar.hr

Odjel za zajedničke analitičke tehnike

ispitni laboratoriji

Voditelj odjela:

Ivan Ivić, dipl.ing.

Tel:  023 643 348  

e-mail: iivic@zjz-zadar.hr

Odjel za uzorkovanje i opće poslove

Voditelj odjela:

Benito Pucar, dipl.ing.

Tel:  023 300 856; 023 301 355    

e-mail: bpucar@zjz-zadar.hr 

Administracija

Ana Jukić

Damira Barić

Tel: 023 301 355     /     Fax: 023 312 196

e-mail: administracija-ekologija@zjz-zadar.hr